Чи можна вилікувати безпліддя?

Чи можна вилікувати безпліддя?

08.06.2023 by alex_herp

Одним з поширених захворювань у жінок вважається безпліддя. Напри великий жаль, с кожним роком ця хвороба зустрічається все частіше. Проявляється вона в тому, що людина фізично не може мати дитини. Причин для такої хвороби може бути велика кількість. Багато хто вважає, що лікування безпліддя практично неможливо. До того ж, ціна лікування такої хвороби дуже висока. Але при правильному підході до питання у людей з’являється можливість народити довгоочікувану дитину. Завдяки сучасним методам лікування, відсоток на одужання дуже високий. Саме тому, лікування такої хвороби на сьогодні є дуже ефективним та безпечним.

Чи можна вилікувати безпліддя?

Які існують методи лікування?

Одним з найбільш поширених та ефективних методів лікування вважається хірургічне втручання. Його найчастіше використовують в тому випадку, якщо репродуктивні органи людини мають якусь патологію. Захворювання може проявлятися у вигляді фібром чи пухлин, тоді шляхом хірургічного втручання їх видаляють. Вже після реабілітації людина може спробувати завагітніти або зачати дитину.

Для того щоб позбавити людину таких захворювань як міома, використовують лапароскопію. Людині роблять маленький розріз, та за допомогою лапароскопа роблять діагностику проблемної ділянки. Шляхом отриманих результатів вже визначається лікування.

Якщо пара не має змоги зачати дитину природним шляхом, робиться процедура ЕКЗ. З її допомогою береться яйцеклітина жінки і відбувається запліднення сперматозоїдом поза маткою. Після чого цю клітину приєднують назад до тіла жінки. Весь процес проходить під наглядом кваліфікованих лікарів, тому шанс завагітніти дуже великий.

У випадку гормональних порушень вдаються до стимуляції овуляції. Для цього використовують спеціальні гормональні препарати, які сприяють умови для вивільнення яйцеклітини. Перед тим як наважитись на такий метод, необхідно обов’язково порадитися з лікарем і здати всі необхідні аналізи.

Чи можна вилікувати безпліддя?

Де лікують безпліддя?

Лікування такого захворювання проходить у спеціальних кініках, або у деяких відділеннях пологових будинків. За цю процедуру відповідає лікар репродуктолог, який допомагає людям вирішити проблему з безпліддям. В першу чергу необхідно дізнатися репутацію медичного закладу. Адже процедура лікування коштує недешево і складається з багатьох складних процесів. Але в результаті правильного діагнозу й ефективного лікування, сімейна пара може нарешті знайти своє щастя, та народити довгоочікувану дитину!

Полезно:  Пансионат для глухонемых: поддержка и комфорт для людей со специальными потребностями

Добавить коментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

**