Елайнери для вирівнювання зубів – що це таке та як проходить лікування?

Елайнери для вирівнювання зубів – що це таке та як проходить лікування?

23.05.2023 by alex_herp

Потрібно віддати належне виробникам брекетів, які роблять все можливе, щоб ортодонтичні системи виглядали естетично. Для прикладу візьмемо сапфірові та лінгвальні апарати. Перші виглядають непогано, але все одно впадають у вічі, а другі просто ховаються з внутрішнього боку зубів, заважаючи при цьому говорити і вживати їжу. Що ж робити і як виправити дефекти посмішки без брекетів? Відповідь це питання є. Прозорі капи-елайнери https://mazur.dental/service/elajnery/ в більшості випадків можуть стати гідною заміною брекет-системам, що лякають.

Плюси та мінуси елайнерів

Елайнери для вирівнювання зубів на вигляд нагадують капи для відбілювання або для лікування мимовільного скрегота зубами (бруксизму). Конструкції виготовляють за індивідуальними зліпками із зубів пацієнта в зуботехнічних лабораторіях або спеціалізованих заводах.

Елайнери мають такі плюси:

Серед мінусів елайнерів фахівці наголошують на певних обмеженнях у показаннях, а також високу вартість лікування для пацієнтів.

Лікування елайнерами

Для досягнення найкращих результатів лікування елайнери необхідно носити по можливості цілодобово, знімаючи лише для проведення гігієнічних процедур та під час їжі. Кожна пара капелайнерів з персонального набору пацієнта використовується протягом певного періоду, а потім змінюється на наступну. Тривалість лікування елайнерами збігається за термінами з корекцією прикусу брекет-системами і варіюється від 9 місяців до 2 років залежно від особливостей аномалії та від того, наскільки відповідально пацієнт дотримується рекомендацій лікаря в процесі лікування. Раніше виправлення прикусу елайнерами проводили лише дорослим та підліткам, у яких сформувався постійний прикус, а зростання щелеп уже завершилось. Сьогодні є спеціальні елайнери для дітей, які дозволені до застосування з 6 років!

Полезно:  Важность интимности в мире мужчины

Добавить коментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

**